Press "Enter" to skip to content

Вітренко заявив, що в Україні тарифи – не головна проблема

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Т.в.о. міністра енергетики України Юрій Вітренко вважає, що, якби в українців були високі зарплати, вони не переживали б через зростання тарифів.

В Україні головною проблемою не є тарифи, а рівень зарплат. Таку думку новопризначений в.о. міністра енергетики України Юрій Вітренко висловив "24 каналу" в інтерв'ю, яке було опубліковано 25 грудня.

"Моя позиція така: повинні бути нормальні європейські правила. Якщо це означає підвищення тарифів, то потрібно такі питання розглядати. Але при цьому повинен бути випереджаюче зростання зарплат. Я вважаю, що головна проблема – це не тарифи в Україні, а низькі зарплати", – сказав він.

Т.в.о. міністра назвав себе "людиною ринкових поглядів".

"Вважаю, що, якщо все правильно зробити, країна буде успішною, а люди багатші … Тому якщо навіть тарифи на електроенергію будуть вище, але при цьому люди будуть отримувати ще більшу зарплату і все буде стабільно, вони не будуть переживати, що тарифи будуть постійно зростати. Це нормальний стійкий варіант ", – пояснив Вітренко.

За його словами, в країні "великий перекіс навіть між приватним і державним сектором".

"Ненормально, коли охоронець у приватній компанії заробляє вдвічі більше, ніж державний анестезіолог", – зазначив Вітренко.

24 грудня Національна комісія України, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг, підвищила середньозважений тариф на тепло для населення до 1121,71 грн / Гкал . В основному тарифи виросли на 10-20%, однак деякі підприємства підняли вартість тепла на 30-50%.

26 грудня НАК "Нафтогаз України" повідомила про підвищення ціни на природний газ для побутових клієнтів в січні 2021 року до 7,22 грн за м³ (з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки)). У серпні ця ціна становила 3,24 грн за м³.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from Бізнес і грошіMore posts in Бізнес і гроші »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *