Press "Enter" to skip to content

Епідемія дитячого насильства: у Кривому Розі школярки знімали на відео катування однокласниці

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Тягали за волосся, принижували й били – такі недитячі тортури влаштували школярки у Кривому Розі. Постраждала дівчина зараз у лікарні. А от що чекає на юних прихильниць садизму?

Били по обличчю, тягали за волосся й повалили на асфальт. Ось таку розправу криворізькі школярки влаштували над своєю одноліткою. У 14-річної Сніжани таким чином вимагали публічного вибачення.

Це відео, як і десятки подібних, сколихнуло соціальні мережі. Його, на прохання родичів постраждалої дівчини, виклав Олексій. Він розповідає: між дівчатами ще у школі сталася словесна перепалка, яка вже за межами навчального закладу переросла в бійку.

Олексій Таймурзін, громадський активіст:

По словам девочки, как она объяснила своим родственникам, а они мне, – ее позвали на разговор и поставили на колени – чтоб она извинялась публично за словесную перепалку в диалоге.

У результаті в постраждалої забій ребер та синці на обличчі, – підозрюють струс мозку. Батьки спілкуватися з журналістами не хочуть. У школі ж, де навчаються дівчата, цим випадком шоковані.

Валентина Шевченко, в.о. директора Криворізької школи №15 імені М.Решетняка:

Для нас і новина не приємна, і проблема. Тому що ми чули, які там вирази були.

Дівчата раніше товаришували, розповідають у школі. Постраждала навчається у 8 класі, а її кривдниця – у 9 класі. З учасницями бійки зараз працює шкільний психолог.

Олена Кісєль, практичний психолог Криворізької школи №15 ім. Решетняка:

Вони були, можна так сказати, подругами. Вони спілкувалися, не конфліктували, вони зустрічалися на перервах. Вони достатньо тісно спілкувалися одна з одною, не конфліктували. Можемо стверджувати, що у них були дружні відносини.

У ситуації розбираються і правоохоронці. Вже відкрили кримінальне провадження за статтею “умисне завдання легких тілесних ушкоджень”. Батьків кривдниць можуть оштрафувати або відправити дівчат на перевиховання.

Оксана Лєсонєн, інспектор відділу комунікації Криворізького відділу поліції:

Після проведення досудового розслідування, справу буде передано до суду, де можливо буде застосовано до неповнолітніх примусовий захід виховного характеру – у зв’язку з тим, що вони не повнолітні.

А постраждала дівчина ще в лікарні. І коли вийде – до цієї школи не повернеться. Батьки планують перевести її до іншого навчального закладу. І понад усе сподіваються, що ті, хто знущався з їхньої доньки, будуть покарані.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *