Press "Enter" to skip to content

Жодної моралі і совісті! Гриценко розніс Вітренко – емоцій не стримати.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Жодної моралі й совісті.

Політик Анатолій Гриценко різко відреагував на оприлюднену декларацію в.о міністра енергетики Юрія Вітренка. І це цілком зрозуміло, адже цифри у декларації вражають.

Подаємо слова Гриценка в оригіналі:

2,000,000 грн за 1 робочий день. Ще раз – два мільйони гривень! За один робочий день! Таку зарплату нинішній міністр Вітренко отримував у Нафтогазі минулого року, де він працював до липня. А ще – задекларував свої власні офшорні компанії у Кіпрі й Панамі, які так і не закрив ні під час роботи в Нафтогазі, ні працюючи в Уряді. А ще декларує 5 мільйонів доларів «премії» в тому ж Нафтогазі…

Я не рахую купу всього рухомого і нерухомого – це він міг заробити в приватному секторі. Але ж Нафтогаз – стовідсотково державна компанія, до того ж, як показує аудит, – компанія збиткова. Яка так і не спромоглася за останні роки збільшити видобуток вітчизняного газу, аби Україна врешті не залежала від поставок із держави-агресора. І при тому, в бідній воюючій країні, в збитковій компанії – такі непристойно високі зарплати. Немає жодної моралі й совісті – ні у вітренків з коболєвими, ні в членів Уряду України, які своїми рішеннями дозволяють такі кричущі дисбаланси.

Нагадаємо, Юрій Вітренко задекларував 284, 638 млн грн зарплати за 2020 рік, обіймаючи посаду у НАК “Нафтогаз України”.

У 2020 році Юрій Вітренко отримав у “Нафтогазі” 284,638 млн грн зарплати, на його рахунках у банках знаходиться 2,951 млн доларів, 904,4 тис. грн та більше 13 тис. євро. Готівкою він задекларував 100 тис. доларів, 10 тис. євро та 500 тис. грн.

15,8 тис. грн зарплати задекларував він у Міненерго. Згідно з даними в декларації, Вітренко є бенефеціаром компанії “Ейвайей Кепітал”, де працював за сумісництвом і отримав 41,7 тис. грн. зарплати.

Також Вітренко задекларував 148 421 державну облігацію України, непередані корпоративні права в компаніях “Ейвайей Сек’юрітіз” (100%) і “Ексім Експрес” (20%).

У декларації є гонорари від “Укрнафти” — 1,4 млн. грн., 1 млн грн додаткового блага від “Нафтогазу”. У власності в.о. міністра енергетики — квартира у Києві площею 124 м2, його дружина має дві квартири в Києві. Подружжя орендує квартиру в Німеччині площею 298 м2. Дружина Вітренка є власником трьох автомобілів: Volkswagen Golf 2008 року випуску, Tesla Model X 2017 року випуску та Land Rover 2014 року випуску.

Вітренко вказаний кінцевим бенефіціаром компаній “Ейвайей Кепітал”, Nestras Holding Limited, яка зареєстрована на Кіпрі, та Ginger Global SA, зареєстрована в Панамі. Він також вніс у декларацію наручний годинник Patek Philippe.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from Бізнес і грошіMore posts in Бізнес і гроші »
More from ПолітикаMore posts in Політика »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *