Press "Enter" to skip to content

Локдаун? Ще більш повний? А може нарешті звільнити недолугих телепнів і витрачати гроші не на асфальт для “Великого будівництва”, а на вакцини? – Лємєнов 

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Локдаун? Ще більш повний? А може нарешті звільнити недолугих телепнів і витрачати гроші не на асфальт для "Великого будівництва", а на вакцини? – Лємєнов 

“407 – число, яке має підштовхнути Зеленського до очищення МОЗ від безтолкових пустословів. Інакше він стане співучасником злочину проти українців”, – про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Олександр Лємєнов, інформує UAINFO.org.   

“Смерті людей – це не статистика. Це поламані долі цілих родин. Це трагічне поховання. Це неможливість навіть нормально попрощатись з померлим.

Читайте також: Антирекорд: в Україні стрімко збільшилась кількість померлих від коронавірусу 

Ми в StateWatch відстежуємо ситуацію з бюджетними витратами на COVID-19 вже більше року. Ситуація невтішна. Неефективність і корупція поглинала нас навіть в умовах глобальної загрози. Іншими словами, декого навіть ризики смерті сотень людей в день не страшать.

Тому постає питання – що ще треба закрити, щоб зупинити коронавірус? Локдаун? Ще більш повний? А може нарешті звільнити недолугих телепнів і витрачати гроші не на асфальт з «Великого будівництва», а на вакцини проти коронавірусу?

Читайте також: В Україні триває підйом захворюваності на COVID: у Києві зайнято 9 із 10 “кисневих ліжок”, – МОЗ м

Паралельно треба організувати масштабну адвокаційну кампаній «за вакцинацію». Люди не довіряють телепням з екранів, коли поруч помирають рідні”,  – завершує Лємєнов.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *