Press "Enter" to skip to content

Нардепи знахабніли – “зашкварні статки”. Разумков прикриває їх

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Багатьох дивує, що в цьогорічних декларація немає нічого сенсаційного. Звичайно немає, бо посадовці тупо приховали зашкварні статки. За словами глави ЦПК Дмитра Шабуніна, усе тому, що за такий крок їм не загрожує жодна кримінальна відповідальність.

Він наголосив, що нардепи так і не зуміли повернути кримінальну відповідальність за брехню у деклараціях, “хоча божилися, що встигнуть це зробити”.

За словами Шабуніна, покарати недобросовісного парламентаря можна у випадку, коли сума прихованого майна перевищить 9 мільйонів гривень.

“Менше коштує, наприклад, трикімнатна квартиру в центрі Києва. Тобто збрехавши про таку еліточку – депутат заплатить смішний штраф (чи відбудеться гром.роботами). Тож з чому депутатам (та іншим) ТУПО НЕ БРЕХАТИ в деклараціях? Від серйозного покарання за це вони себе хороших захистили”, – зазначає Шабунін у своєму Фейсбук.

Глава ЦПК зазначає, що в усій цій ситуації варто віддати належне президенту Зеленському.

“Якраз він виконав свою обіцянку і вніс в Раду законопроект #4651 (яким повертає тюрму за брехню в деклараціях). Навіть не відкладним визначив. Проте депутати на Зеленського забили, в тому числі на Слуги Народу. Власне останні і зробили все можливе, щоб НЕ розглянути цей законопроект до закінчення періоду декларування”, – підкреслив глава ЦПК.

Водночас, чиновник наголосив, що спікер парламенту Разумков “хоче продовжити цю корупційну індульгенцію і на декларації за 2021 р.”

“Для цього він, наприклад, надіслав законопроект №4651 Венеціанської Комісії. Це при тому, що Венеційка вже рекомендувала Україні карати в’язницею за брехню в деклараціях. Найближче засідання Венеціанки, до слова, аж в липні. Тому спікер, таким чином, намагається заблокувати голосування до осені “, – підкреслив глава ЦПК.

Пряма мова:

Багатьох дивує, що в цьогорічних декларація немає нічого сенсаційного. Звичайно немає, бо посадовці тупо приховали зашкварні статки.

Нагадаю, що тюрму за брехню в деклараціях депутати ВСІХ фракцій так і не повернули. Хоча божилися, що встигнуть це зробити (цитати нижче).

Тож депутати можуть спокійно НЕ декларувати, наприклад, ДВА НАЙДОРОЖЧІ мерседеси. Покарають їх за це аж штрафом ДО 51000 грн (або гром.роботами). Жуть, як страшно…

Щоб покарати депутата хоча б обмеженням волі (гуртожитком, який можна залишати), він має збрехати МІНІМУМ на ДЕВ’ЯТЬ МЛН грн.

Менше коштує, наприклад, трикімнатна квартиру в центрі Києва. Тобто збрехавши про таку еліточку – депутат заплатить смішний штраф (чи відбудеться гром.роботами).

Тож з чому депутатам (та іншим) ТУПО НЕ БРЕХАТИ в деклараціях? Від серйозного покарання за це вони себе хороших захистили.

Треба віддати належне президенту Зеленському. Якраз він виконав свою обіцянку і вніс в Раду законопроект #4651 (яким повертає тюрму за брехню в деклараціях). Навіть невідкладним визначив.

Проте депутати на Зеленського забили, в тому числі Слуги Народу. Власне останні і зробили все можливе, щоб НЕ розглянути цей законопроект до закінчення періоду декларування.

А значить і покарати їх тюрмою за брехню у вже поданих деклараціях (за 2020 р.) не можливо https://bit.ly/3rcaAFu.

З чим їх улюблених і вітаю. Це нас, простих українців, кидають у в’язницю за порнокарти, крадіжки собачого корму, чи беруть під дом.арешт за розмальовані двері Офісу Зеленського.

До речі, з цього приводу окреме вітання спікеру ВРУ Разумкову. І не лише за те, що він був автором осіннього обману “встигнемо повернути тюрму до кінця декларування”.

Разумков хоче продовжити цю корупційну індульгенцію і на декларації за 2021 р. Для цього він, наприклад, надіслав законопроект #4651 до Венеціанської Комісії https://bit.ly/3drkQUQ (другий в списку).

Це при тому, що Венеційка ВЖЕ РЕКОМЕНДУВАЛА Україні карати тюрмою за брехню в деклараціях https://bit.ly/3m902oQ. Але Разумков, бачите, проце забувся…

Найближче засідання Венеційки, до слова, аж в липні. Тож Спікер, таким чином, пробує заблокувати голосування аж до осені.

А ось, як представники фракцій обманювали українців минулого року:

“Слуга народу”, Федір Веніславський, : “Я вважаю, що має бути позбавлення волі і ми над цим будемо працювати”.

“ЄвроСолідарність”, Ірина Геращенко: “законопроект робочої групи є компромісний, а ми готові завтра вже внести до нього зміни і голосувати за посилення кримінальної відповідальності”

“Голос”, Андрій Осадчук: “ми будемо вимагати знизити поріг притягнення до кримінальної відповідальності і запровадження все-таки ув’язнення для топ-корупціонерів”.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from ПодіїMore posts in Події »
More from ПолітикаMore posts in Політика »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *