Press "Enter" to skip to content

На Львівщині іноземні інвестори планують збудувати новий завод

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
Компанія “Централ Плейнс Груп Україна”, заснована аграріями Великої Британії та Фінляндії, планує збудувати на Львівщині завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема в крохмаль. Будівництво заводу коштуватиме близько 7 млн доларів.

Як повідомляє Львівська ОДА, 3 березня представники компанії обговорили умови співпраці з очільником області Максимом Козицьким, передає Укрінформ.

«Ми маємо намір збудувати у Глинянах Золочівського району завод із безвідходної переробки картоплі, зокрема у крохмаль. Вартість будівництва близько 7 млн доларів. На підприємстві хочемо створити близько 50 робочих місць. Плануємо переробляти 40-50 тисяч тонн картоплі в рік. Для вигідного функціонування заводу є велика потреба у сировині. Ми плануємо налагодити співпрацю з місцевими фермерами та побудувати ефективний процес вирощування та поставки сировини до заводу. В планах співпраця з USAID з розвитку фермерства та в подальшому налагодити процес закупівлі у аграріїв картоплі”, – повідомив член Ради директорів компанії Олег Дрінь.

Як зазначається, підприємство розташоване у селі Великосілки, Кам’янка-Бузького району і займається вирощуванням високоякісної картоплі столових та чіпсових сортів. Компанію заснувала група іноземних інвесторів – аграріїв з Великобританії та Республіки Фінляндія з метою розвитку сільського господарства у Львівській області. “Централ Плейнс Груп Україна” вирощує картоплю у Кам’янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 гектарів. У 2020 році валове виробництво склало близько 15 тисяч тонн. У компанії вже створено 49 робочих місць.

За словами представників компанії, вони обрали Західну Україну для ведення бізнесу з вирощування картоплі тому, що тут є сприятливі умови для сільського господарства, зокрема хороші родючі грунти та достатня кількість опадів.

«Ми вирощуємо картоплю і співпрацюємо з компанією «Frito-Lay», яка займається виробництвом чіпсів. Зараз кожна шоста пачка чіпсів цієї компанії, виготовлена з нашої картоплі, а це загалом кожна десята в Україні. Амбітні плани – щоб кожна четверта пачка в Україні була з нашої картоплі», – додав Дрінь.

Торік підприємство збудувало картоплесховище із холодильним обладнанням. Потужність сховища – 11 тисяч тонн картоплі. Цього року працюють над будівництвом ІІ черги картоплесховища такою ж потужністю, а також збільшити площі вирощування картоплі.

Під час зустрічі присутні обговорили робочі моменти реалізації проєкту, зокрема в секторі дозвільної документації для будівництва потужностей з переробки продукції.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from Бізнес і грошіMore posts in Бізнес і гроші »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *