Press "Enter" to skip to content

Повісився сам: стали відомі подробиці смерті вчителя фізкультури на Харківщині

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Учитель фізкультури Мереф’янського медичного ліцею Роман Косінський, якого знайшли повішеним у закладі, убив себе сам. Про це свідчать записи із камер спостереження.

Чоловіка в зашморзі знайшов один із співробітників на запасному вході закладу. Мотузка була міцно прив’язана до перил.

– Це трапилося в малолюдному місці в робочий час. Одразу повідомили швидку та поліцію. На превеликий жаль, допомога лікарів, коли вони прибувши на виклик, уже була не потрібна, – говорить перший заступник Мереф’янського міського голови Руслан Дейнека.

Старшокласники, які навчаються в приміщенні, де сталась надзвичайна подія, свідками події не стали, бо через карантин перебувають удома.

Учнів молодшої школи після інциденту забрали батьки.

Колега Романа Косінського Лариса Йосипівна говорить, що вчитель напередодні трагедії був у чудовому настрої, з усіма вітався, проводив уроки.

За словами директора Мереф’янського медичного ліцею Валентини Коваль, педагогу за два дні до трагедії підвищили категорію:

– Він радів тому, що став учителем вищої категорії. У нього було багато досягнень.

Те, що за педагогом ні того дня, ні раніше не помічали жодних дивних змін настрою, підтверджує й перший заступник Мереф’янського міського голови.

– Ніколи не чули від нього й скарг на життя. Роман був справжньою зіркою фізичного виховання, був відомий на всю область, – пригадує Руслан Дейнека.

Чиновник наголошує: учитель фізкультури був одним із небагатьох, хто впроваджував у звичайні уроки фізкультури нестандартні форми та методи навчання, мав авторитет серед учнів, був справжнім педагогом.

У родині в учителя теж, начебто, все було добре. У педагога був успішний 17-річний син та любляча дружина. Скандалів сусіди не чули.

Родичі самого вчителя говорити про трагедію не хочуть. Його мати не знаходить себе від горя.

Роман Косінський_вчитель фізкультури_самогубство

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *