Press "Enter" to skip to content

Тимошенка шокувала всіх – це все компенсація. Українці розлючені

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Лідерка партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко в декларацію про доходи за 2020 рік внесла наручні годинники Vacheron Constantin і Corum чоловіка Олександра, а також сережки Chanel із перлами та інші ювелірні вироби, не вказавши їхньої вартості. Декларацію Тимошенко подала 31 березня.

За основним місцем роботи Тимошенко заробила 462 тис. грн. Вона задекларувала 148 млн 345 тис. грн, отримані у вигляді компенсації шкоди, заподіяної політичними репресіями в роки президентства Віктора Януковича. Джерелом доходу вказано американську юридичну фірму Reid Collins & Tsai LLP.

Лідерка “Батьківщини” зберігає в “Ощадбанку” 780 тис. грн, а 290 тис. грн і майже $5,5 млн – готівкою. На банківських рахунках Олександра Тимошенка зберігається 56 тис. грн, €18 тис. І 53 тис. чеських крон, готівкою він тримає €180 тис., 550 тис. грн і $457 тис.

Голова парламентської фракції “Батьківщини” вказала в декларації автомобілі Тoyota LC 200 2018 року випуску, ГАЗ 14 1983 року випуску і Audi A 8 2016 року випуску, що належать її чоловікові.

Імовірно, $5,5 млн, які Тимошенко вказала як готівку, – це і є компенсація, яку вона отримала за політичні репресії 2011–2014 років. Уперше вона зафіксувала цю суму в декларації у травні 2020 року, ставши легальною доларовою мільйонеркою. Політикиня тоді підкреслила, що інших подробиць розкривати не буде через особливості американського законодавства. Видання New York Times з’ясувало, що $5,5 млн Тимошенко виплатила американська юридична компанія Skadden. Ця фірма за часів президентства Януковича готувала доповідь про судовий процес над Тимошенко і зробила висновок, що до неї не застосовували вибіркового правосуддя. Тимошенко, як дізналися журналісти, розглядала можливість подання позову проти Skadden, але компанія захотіла врегулювати конфлікт у досудовому порядку. Компенсацію передали Тимошенко через Reid Collins & Tsai.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from Бізнес і грошіMore posts in Бізнес і гроші »
More from ПолітикаMore posts in Політика »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *