Press "Enter" to skip to content

Українські військові вчилися відбивати повітряний напад. ФОТО

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Українські військові вчилися відбивати повітряний напад. ФОТО

Авіаційна ескадрилья бригади тактичної авіації повітряного командування “Центр” провела льотно-тактичне навчання на Житомирщині. Були застосовані бойова техніка, засоби ураження, авіаційні підрозділи та органи управління й забезпечення.

Офіцери управлінської ланки планували дії із відбиття повітряного нападу противника та під час ведення бойових дій. Під час навчань враховано аналіз й досвід проведення Антитерористичної операції та Операції Об’єднаних сил. Про це розповіли на сторінці Повітряного командування “Центр” у Facebook, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Прикордонники США та України провели навчання в Чорному морі. ФОТО

Винищувачі працювали із декількох аеродромів. Військові протестували авіаційні засоби ураження по наземних цілях у фазі динамічної зміни обстановки. Командир авіаційної ескадрильї керував діями винищувачів на землі та в повітрі у складних метеоумовах удень і вночі.

Також було випробувано авіаційну ескадрилью на живучість. Зокрема, спроможність вивести літаки з-під удару противника. Крім того, військовослужбовці набули практичних навичок із відновлення боєздатності, протидії та ліквідації наслідків дій диверсійно-розвідувальних груп.

Читайте також: На Тендрівській косі відбулися навчання із використанням безпілотників Bayraktar

“Головна мета – напрацювання єдиних поглядів на методику організації та впровадження нових форм і методів навчання за стандартами НАТО. Ми відпрацювали порядок планування способів бойових дій і тактичних прийомів виконання винищувально-авіаційного прикриття військ та масу інших питань”, – сказав керівник навчання, командувач повітряного командування “Центр” генерал-лейтенант Анатолій Кривоножко.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

@media only screen and (max-width: 500px) { .publication-text-full img { max-width: 100% !important; height: auto !important; } }

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *