Press "Enter" to skip to content

“Укрпошта” все ж таки доставлятиме пенсії, однак підвищить тарифи

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Кабінет міністрів затвердив новий тариф на доставку пенсій та грошових допомог державною “Укрпоштою”. Так з 1 квітня, тарифи зросли на 11%.

Підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” тепер буде брати ще більше грошей за доставку пенсій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

” Укрпошта продовжить доставляти пенсії по всій території нашої країни до кінця 2021 року. Тариф в середньому збільшиться на 11%, що дасть можливість 3,5 мільйонам пенсіонерів і понад 65 тисячам співробітників нашої компанії сьогодні спати трохи спокійніше “, – зазначається у дописі.

Смілянський недарма згадав про 65 тисяч співробітників у своїй публікації. Адже ще вчора керівник “Укрпошти” погрожував, що буде змушений звільнити 10 тисяч листонош через те, що влада не погоджується на збільшення плати за послуги його компанії.

Як повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, “Укрпошта”, за сприяння Міністерства інфраструктури, і Міністерство соціальної політики нарешті досягли компромісу в питанні тарифікації доставки пенсій.

Нагадаємо, що проблема суперечок між владою та “Укрпоштою” полягала в тому, що поштове підприємство наполягало на піднятті цін на доставку пенсій й зовсім погрожувала припинити їх доставку. Однак, на сьогодні в Україні більш ніж в 27 тисячах населених пунктів немає жодного банкомата. І далеко не всі жителі цих населених пунктів можуть самостійно добратись до найближчого райцентру і отримати там пенсію. Тому владі довелось піти на поступки, адже наразі іншого вирішення цій проблемі немає.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from Бізнес і грошіMore posts in Бізнес і гроші »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *