Press "Enter" to skip to content

У Надвірній вкрали бюлетені з голосами за Шевченка: На місці працює поліція

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Після перерахунку членами ОВК результатів голосування з Микуличина, зі столу зникли 100 штук бюлетенів. Члени ОВК звинувачують одне одного у крадіжці і фальсифікації

У Надвірній вкрали бюлетені з голосами з…

Вночі, 2 квітня, близько 1 години 20 хвилин під час підрахунку голосів окружною виборчою комісією округу № 87 дивним чином зникли 100 бюлетенів з голосами за Олександра Шевченка. Про це з місця події повідомив кореспондент Суспільного Карпати, пише Depo.Прикарпаття.

Члени ОВК перерахували голоси з дільниці №261030, що у Микуличині. Бюлетені під час підрахунку складали по 50 штук. За резутатами перерахунку за Олександра Шевченка віддали свої голоси 377 виборців. Після перерахунку голосів бюлетені були відкладені на інший стіл. Однак, через деякий час член ОВК від “Слуги народу” заявив, що підрахунокк був здійснений неправильно і вимагав чергового перерахунку, за який комісія не проголосувала. Відтак, “слуга” самостійно взявся рахувати і повідомив, що за Олександра Шевченка віддали свої голоси 277 виборців, інших бюлетенів на столі вже не було.

На ОВК пропали 100 бюлетенів з голосами за Шевченка

Фото: Суспільне Карпати

ОВК проголосувала за визнання виборів на ДВК у Микуличині недійсними. Питання лобіював представник від “слуг”, за проголосували 11 членів ОВК.

На місце події викликали поліцію, яка бере покази у членів ОВК.

На ОВК у Надвірній прибула поліція

Фото: Суспільне Карпати

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from ПолітикаMore posts in Політика »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *