Press "Enter" to skip to content

Шах і мат! Коломойського “добили” – болючий удар.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Антимонопольний комітет завдав багатомільярдний удар по бізнесу олігарха Ігоря Коломойського. Постраждали підконтрольні йому заправки групи “Приват”.

Вчора, 30 березня, Антимонопольний комітет завдав багатомільярдний удар по бізнесу олігарха Ігоря Коломойського. Постраждали підконтрольні йому заправки групи “Приват”.

Повідомляється, що розслідування велося з 2016 року, і тепер компанії викрили в змові і визнали винними.

Повідомляється, що ціни на світлі нафтопродукти в мережі “Авіас”, яка входить в групу “Приват”, встановлювалися не за ринковими правилами.

Відзначається, що проект включає в себе близько 25% заправних станцій країни. Комітет зауважив всі дії компаній координувалися з одного офісу в Дніпрі, а ціни одночасно змінювалися по всій країні, незалежно від найменування заправної станції.

При цьому заправки з різних фірм отримували паливо від “Укртатнафти” Коломойського. Також повідомляється, що “Укрнафта” та інші оператори АЗС закуповували світле паливо дорожче, ніж аналогічний продукт. Всього компанії Коломойського були оштрафовані на 4,7 млрд гривень.

До цього в РНБО повідомили, що питання санкцій проти Коломойського, Дубінського або Деркача, на яких раніше наклали обмеження в США, можуть почати розглядати після того, як отримають необхідні документи від тієї сторони.

Раніше джерела писали, що Коломойський втратив контроль над “Центренерго” без шансів. Олігарх починає втрачати депутатів в ВР. При цьому його бізнес партнери почали потроху відмовлятися від співпраці з ним.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from Бізнес і грошіMore posts in Бізнес і гроші »
More from ПодіїMore posts in Події »
More from ПолітикаMore posts in Політика »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *