Press "Enter" to skip to content

Шеф-кухар з Німеччини приніс “високу кухню” до лікарні

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Замість зіркового ресторану – лікарняна їдальня. Шеф-кухар одного з відомих німецьких ресторанів уже кілька місяців працює на кухні звичайної клініки. Бо нудьгує за роботою і хоче підтримати медиків у часи пандемії. Чи смакують пацієнтам і працівникам його страви – дізналася Тетяна Логунова. 

Висока кухня у звичайнісінькій лікарняній їдальні. Віднедавна працівники і пацієнти однієї з клінік містечка Бад Бельціг не пропускають жодного обіду.

Бо на кухні чаклує зірковий шеф-кухар і власник одного з найвідоміших ресторанів німецької столиці. Сьогодні в меню – стейк із лосося, на гарнір картопля та чипси з чорного кореня.

Петер Фрюзаммер, шеф-кухар ресторану Берліна:

Чорний корінь треба дуже тоненько нарізати і обсмажити у фритюрниці. Тоді чіпси вийдуть хрусткими й смачними.

Новий шеф запровадив і нові правила. На кухні більше не використовують заморожені напівфабрикати, усі страви готують тільки зі свіжих продуктів. Закуповують їх у місцевих фермерів, не виходячи при цьому за рамки бюджету.

Петер Фрюзаммер, шеф-кухар ресторану Берліна:

Час від часу я думаю, чи не занадто складні й химерні страви я пропоную. І тоді ми з командою трохи спрощуємо рецепти. Але однаково, кожного дня намагаємося приготувати щось таке, чого раніше тут не куштували. І люди одразу помічають, що на кухні готують із любов’ю.

Пацієнтам і працівникам лікарні страви від зіркового шефа припали до смаку. В їдальні щодня аншлаг.

Стефані, працівниця лікарні:

Дуже смачно. Порції великі, їжа корисна. Я в захваті. Раніше я не часто обідала в нашій їдальні. Але відтоді, як на кухні з’явився новий шеф-кухар, я тут кожен день.

Столичний ресторан на лікарняну їдальню – Петер Фрюзаммер поміняв кілька місяців тому. Коли всі заклади громадського харчування країни закрили на повторний карантин. Ресторатор нудьгував за кухнею і хотів підтримати медиків.

Петер Фрюзаммер, шеф-кухар ресторану Берліна:

Думаю, ми теж допомагаємо пацієнтам швидше видужати. Робимо все, на що спроможні.

Навідуватися до лікарні й готувати Петер Фрюзаммер планує і коли карантин скасують. Адже його підопічні вже звикли до високої кухні.

“Страви – тільки навинос” – такі оголошення нині можна побачити на вході до німецьких ресторанів. У такому режимі гастрономічні заклади працюють уже кілька місяців і наразі не відомо, коли зможуть знову повернутися до нормальної роботи. Попередньо карантин у Німеччині продовжили до середини березня. Але немає жодних гарантій, що його знову не пролонгують.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *