Press "Enter" to skip to content

27 лютого в Україні стартував перший етап сертифікації працівників освіти

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

У суботу, 27 лютого, в Україні стартував перший етап сертифікації вчителів молодших класів, у якому мали взяти участь 1755 вчителів із 1234 закладів вищої освіти.

Про це на своєму сайті інформує Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Як зазначається у повідомлені, тестування розпочалося об 11:00, а допуск учасників до пунктів здійснювався з 10:15 до 10:50. Від учасників сертифікації вимагали пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та лист-виклик, який потрібно самостійно роздрукувати.

Тестування фахових знань та умінь учителів початкових класів тривало 180 хвилин. Тест складався зі 100 завдань, і максимальна кількість балів, яку можна було набрати, – 100.

Сертифікація складається з трьох послідовних етапів: незалежного тестування учасників сертифікації; самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності; вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Успішне проходження сертифікації дозволяє вчителям отримувати надбавку у 20% до зарплати протягом терміну дії сертифікату – трьох років.

Сертифікат може зараховуватись як проходження чергової або позачергової атестації.

Пілотний проект з добровільної сертифікації триватиме до 2021 року. Надалі передбачається, що сертифікація замінить обов’язкову атестацію працівників педагогічної галузі.

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *