Press "Enter" to skip to content

VIP-вакцинація: хто з чиновників першим погодився на щеплення від коронавірусу?

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua

Вакцинувався сам та іншим радив! Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вдарив по ковіду власним прикладом. Публічно і під об’єктивами десятків телекамер сьогодні йому ввели першу дозу індійської вакцини Covishield – на кшталт, як це робили президенти Туреччини, Ізраїлю та США.

Хто з чиновників буде наступним?

Я буду першим, а за мною Володимир Олександрович!

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов під об’єктивами десятків телекамер пішов на амбразуру національної імунізації. Він перший із перших осіб держави отримує дозу вакцини від ковіду.

Як ви себе почуваєте? – Навіть краще, ніж до вакцинації.

Вакцина індійська Covishield. Саме за нею Степанов персонально їздив до Індії й віз до України під особистим контролем. І тепер, щоб популяризувати щеплення, наважився на укол попри наявні антитіла. Степанов перехворів на коронавірус три місяці тому.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України:

Все абсолютно добре. Вакцинуйтеся, бо це захист від смертельної небезпечної хвороби.

Та поки міністр Степанов просував вакцинацію в маси, у стінах парламенту розгорілася дискусія – міністра щосили критикували за наднизькі темпи вакцинації.

Олена Кондратюк, заступник голови Парламенту:

Ситуація в Україні, як на мене, виглядає загрозливою. Давайте називати все своїми іменами. Тому що мізерні темпи вакцинації, яка розпочалася зі значним запізненням – не зупинить третю хвилю пандемії, якщо ми не вдаємося до змін.

Ярослав Железняк, народний депутат, партія “Голос”:

Знаєте скільки вакцин було зроблено в Івано-франківській області? 40. На тиждень. Київ за три доби – 30 вакцин. Друзі, з вакцинацією проблема. Пробачте, коли у нас в Олександрівській лікарні лише 2 лікаря з 24 погоджуються на вакцинацію – це провал комунікації.

І поки інші країни звітують про десятки тисяч щеплень на день, кажуть депутати, український МОЗ радіє сотні на добу. Тож чекають Степанова під куполом у п’ятницю зі звітом.

Олександр Корнієнко, народний депутат, лідер партії “Слуга народу”:

Є суперечлива інформація і таку омріяну вакцину тепер вимушені знищувати, бо не встигають її застосовувати. Питання і психологічно дуже важливе.

Та міністр спрацював на випередження. І вже знає, що робити з надлишком вакцини.

Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України:

У зв’язку з тим, що в одному флаконі 10 доз – кількість людей має бути кратною десяти. Але це життя – хтось не прийшов, у когось щось сталося. Ми внесли зміни: якщо у нас є такий надлишок – зможуть вакцинуватися і громадські діячі, і публічні особи. Щоб популяризувати вакцинацію.

Відсьогодні записатися на вакцинацію має змогу кожен. Стати в чергу можна через застосунок “Дія” або зателефонувавши на гарячу лінію профільного міністерства. Далі (якщо вакцина є в наявності) медики повідомлять і призначать час щеплення.

Джерело

Більше цікавих новин читайте на сайті - ukrainianworld.com.ua
More from ПолітикаMore posts in Політика »

Be First to Comment

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *